Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: format w node_tokens() (linia 158 z /var/www/ostrowmaz/modules/node/node.tokens.inc).
  • Notice: Undefined index: format w metatag_tokens_alter() (linia 56 z /var/www/ostrowmaz/sites/all/modules/metatag/metatag.tokens.inc).
-A +A
05.02.2018
I Zimowy Rajd Konny w Ostrowi Mazowieckiej

W środę, 7 lutego do Ostrowi Mazowieckiej zawitają uczestnicy I Zimowego Rajdu Konnego Szlakiem Powstań Narodowych. Głównym celem Rajdu jest uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Rekonstruktorzy w strojach Powstańców Styczniowych przybędą do Ostrowi około godz. 13.00, gdzie wspólnie z władzami miasta złożą kwiaty i zapalą znicze pod pomnikiem Powstańców Styczniowych, znajdującym się u zbiegu ulic W. Sikorskiego i E. Orzeszkowej. Zaplanowano też pokaz musztry w wykonaniu rekonstruktorów, scenę z życia powstańca styczniowego (w ramach obchodów 155. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego), a na koniec ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Organizatorem Rajdu jest Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1. Pułku Ułanów Krechowieckich. Organizatorem pobytu uczestników Rajdu w Ostrowi Mazowieckiej - Muzeum Dom Rodziny Pileckich oraz Miasto Ostrów Mazowiecka.

Fot. Rafał Wiatrak, gmina Strachówka, źródło: www/facebook.com


Data wydarzenia: 
07-02-2018 13:00
Adres wydarzenia: 
Ostrów Mazowiecka, pomnik Powstańców Styczniowych (u zbiegu ulic W. Sikorskiego i E. Orzeszkowej)